archirama.pl

Nowoczesne wnętrza domu w Łodzi. Zobacz białe wnętrza domu w Łodzi. Mnóstwo zdjęć!

Nowoczesne wnętrza domu w Łodzi to jedna z najnowszych realizacji architektów z Moomoo Architects. Bryła domu skrywa komfortową przestrzeń, która pełna jest naturalnego światła.  

Nowoczesne wnętrza domu w Łodzi. Zobacz białe wnętrza domu w Łodzi. Mnóstwo zdjęć!
Fot: Joanna Pawłowska / Leni Stein Atelier

Nowoczesne wnętrza zaprojektowane przez architektów z Moomoo Architects były pełne wyzwań. Największym problemem, z którym przyszło się zmierzyć architektom, była ciemna strefa dzienna. Także duży metraż wnętrza domu – 300 mkw - okazał się mało przytulny i niekomfortowy.

Wnętrze nowoczesnej bryły - architekci zrealizowali trzy postulaty

Architekci postanowili zrealizować przede wszystkim trzy postulaty. Głównym kolorem w nowoczesnym wnętrzu stała się biel, a przebudowa wnętrza domu miała otworzyć przestrzeń i  doprowadzić jak największą ilość światła naturalnego. 

Nowoczesne wnętrza - szklana ściana w dziecięcym pokoju

Aby uzyskać zamierzony efekt architekci usunęli część stropu ponad pokojem dziennym oraz stworzyli ogród zimowy. Oba zabiegi pozwoliły na lepsze doświetlenie ciemnych wnętrz domu. Rodzina, która zamieszkała w bryle nowoczesnego domu lubi spędzać wolny czas razem, dlatego też inwestorom zależało na możliwości swobodnej aranżacji powierzchni. Ten wymóg uzyskano wprowadzając szklaną ścianę w pokoju dziecka, która łączy się z nowoczesnym wnętrzem pokoju dziennego. Dzięki temu rodzice mogą obserwować swoje pociechy z dolnej kondygnacji.

Wnętrza domu - biel na ścianach eksponuje sztukę 

Biel jako kluczowa barwa architektury wnętrza miała na celu rozjaśnienie pomieszczeń i wyeksponowanie cennych rodzinnych akwareli, których autorem jest bliski krewny inwestora. Materiały wykorzystane w kreacji wnętrzarskiej, takie jak drewno czy kamień, nawiązują do fascynacji inwestora architekturą Japonii.

Autor: Filip Pabjas
Zdjęcia: Joanna Pawłowska / Leni Stein Atelier
Data publikacji: 8.02.2013 17:28

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.