archirama.pl

Nowoczesne wnętrza hotelu Narvil pod Warszawą. Zobaczcie luksusowa bryłę i architekturę wnętrz

Nowoczesne wnętrza hotelu Narvil zainspirowała natura. Inspiracje widać zarówno w architekturze wnętrz, bryle jak i rozwiązaniach technicznych. Zobaczcie nowy projekt architektów z pracowni KM Rubaszkiewicz

Nowoczesne wnętrza hotelu Narvil pod Warszawą. Zobaczcie luksusowa bryłę i architekturę wnętrz
Fot: Rockfon

Architektura i nowoczesne wnętrza hotelu Narvil oddano do użytku przed kilkoma miesiącami. Nazwa obiektu - Narvil - nawiązuje do zlokalizowania bryły 40 km od Warszawy nad rzeką Narew.

Architektura bryły nawiązuje do otaczającej obiekt przyrody

Koncepcja bryły budynku, która powstała w pracowni KM Rubaszkiewicz prowadzonej przez architekta Konrada Rubaszkiewicza zainspirowana jest otaczającymi architekturę drzewami. Dlatego też głównym motywem stała się ściana, która łączy szklaną elewację z betonowymi elementami. Fasada bryły kojarzy się z konarami i korzeniami drzew - przenika przez architekturę i nowoczesne wnętrza, zapewniając grę świateł. Dach budynku zwieńczony jest naturalną zielenią. Cała bryła zaś w zależności od kierunku patrzenia odbija się w wodzie lub wtapia się w park.

Nowoczesne wnętrza to 330 pokoi i część rekreacyjna

Nowoczesne wnętrza, których autorka jest architekt Monika Ambrowej z pracowni KM Rubaszkiewicz to 330 pokoje. W skład architektury wnętrz wchodzi także restauracja oraz bary, a także strefa spa i fitness z basenem, salą fitness, salą do squasha, saunami i łaźniami. Rozrywkę zapewniają nowoczesne wnętrza kręgielni i bilardu. Projekt architektury wnętrz oraz wyposażenie wystrojem i wyposażeniem przywodzi na myśl naturę.

Architektura wnętrz doświetlone dzięki dużym przeszkleniom

Architekci zadbali także o odpowiednią atmosferę nowoczesnych wnętrz. Cały hotel szczególnie w miejscach ogólnodostępnych takich jak ciągi komunikacyjne, hole oraz toalety wygłuszono (panele Rockfon). Nowoczesne wnętrza sal konferencyjnych o łącznej powierzchni około 4 tys. mkw wyposażono w sprzęt audio-video. Bryła i architektura wnętrz hotelu jest dobrze doświetlona dzięki przeszkleniom. W nowoczesnych wnętrzach, w dużych, szklanych powierzchniach odbija się las.

 

Zdjęcia: Rockfon
Data publikacji: 25.02.2013 17:27

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.