archirama.pl

Nowoczesne wnętrza kawiarni w centrum Warszawy

Projekt nowoczesnego wnętrza kawiarni przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie, przystosowuje przestrzeń zarówno do spotkań towarzyskich, jak i do tych w kameralnym gronie. Uwagę przyciągają kolory stylu skandynawskiego połączone z naturalnym betonem, szarościami i roślinnością.

Nowoczesne wnętrza kawiarni

Lekkości w tym nowoczesnym wnętrzu nadaje szkło, a oczy rzucają się elementy związane z naturą, takie jak beton i rdza, które znacząco ocieplają wnętrze

Fot: Forbis Group - matriały prasowe

Projekt wnętrza kawiarni został zaproponowany przez pracownię Forbis Group. Nowoczesne wnętrza, dzięki połączeniu funkcjonalnych rozwiązań i trendów w aranżacji wnętrz, pozwalają na organizację spotkań dla grup zorganizowanych, jak i tych kameralnych czy biznesowych.

Nowoczesne wnętrza kawiarni urozmaicone roślinami

Projekt wnętrza kawiarni Etno w Warszawie to przede wszystkim jasne, pastelowe barwy, roślinne motywy i naturalne drewno. Lekkości w tym nowoczesnym wnętrzu dodaje szkło. W oczy rzucają się elementy związane z naturą, takie jak beton i rdza, które znacząco ocieplają wnętrze.

Nowoczesne wnętrza podzielone na strefy

Dzięki dużej powierzchni lokalu udało się wydzielić dwie sale, a w nich trzy strefy. Istnieje zatem możliwość zamknięcia jednej z przestrzeni, która służyć będzie organizacji imprez firmowych, czy prywatnych spotkań. W tym pomieszczeniu stoły tworzą jeden długi blat – tak, aby można było spędzić przy nim czas w większym gronie.

Druga strefa tego nowoczesnego wnętrza została przystosowana zarówno do pracy, jak i towarzyskich spotkań. Odpowiednie ustawienie mebli pozwala na pracę zarówno indywidualną, jak i grupową. Ostatnia przestrzeń to strefa oparta na winebarze. Jest to fragment nowoczesnego wnętrza kawiarni, który będzie żyć przede wszystkim wieczorem. Można tu usiąść przy barze, stole hokerowym, bądź w witrynie okna na parapecie, gdzie zaplanowane zostały wygodne poduszki i siedziska.

Nowoczesne wnętrze, w którym nie zapomniano o dobrym oświetleniu i naturalnej zieleni

Przegrodę pomiędzy dwoma pomieszczeniami konsumenckimi tworzy ściana z profili stalowych z wypełnieniami ze szkła oraz półkami. Całość zostanie podkreślona światłem ledowym. Nowoczesne wnętrza zostaną uzupełnione przez lampy Muuto Under. Charakterystyczna dla wnętrza będzie duża ilość zieleni w postaci żywych roślin, ale nie tylko - na ścianach narysowane są liście kawy.

Motywy kawowe pojawiają się również na specjalnie zaprojektowanej tapecie, przedstawiającej krok po kroku proces przygotowywania kawy. Pośród kwietników znajdą się książki i gry planszowe. Kawiarnia zostanie wyposażona także we wszelkie udogodnienia: kącik z zabawkami zaprojektowany z myślą o najmłodszych, przewijak dla dzieci, przestrzenie przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Autor: Triple PR - materiały prasowe
Zdjęcia: Forbis Group - matriały prasowe
Data publikacji: 28.03.2017 13:40

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.