archirama.pl

Nowoczesne wnętrza prywatnego gabinetu. Zobaczcie czarno-białą architekturę wnętrz w kamienicy

Nowoczesne wnętrze prywatnego gabinetu ulokowane jest w kamienicy na starówce w Koninie. Czarno-biała architektura wnętrza jest tłem dla muzyki, filmu i fotografii. Zobaczcie wnętrze mieszkania projektu Toya Design

Nowoczesne wnętrza prywatnego gabinetu. Zobaczcie czarno-białą architekturę wnętrz w kamienicy
Fot: Toya Design

Nowoczesne wnętrze projektu Toya Design znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy ul. Zofii Urbanowskiej w Koninie. Atutem lokalizacji jest także fakt, że z wnętrza mieszkania rozpościera się piękny widok na nadwarciańskie bulwary.

Nowoczesne wnętrza projektu Toya Design

Monochromatyczny charakter architektury wnętrza jest tłem dla sztuki. Muzyka, film, malarstwo i fotografia są częścią nowoczesnego wnętrza biało-czarnego gabinetu i nawzajem przenikają się. Toya Design zaaranżowała wnętrze mieszkania w taki sposób, aby właściciel mógł tam odpocząć, siedząc przy kominku, zrelaksować się słuchając muzyki, oglądając film, lub po prostu popracować.

Architektura wnętrza zbudowana na zasadzie kontrasu

Nowoczesne wnętrze zostało zaprojektowane na zasadzie kontrastu czerni i bieli. Mocnym akcentem architektury wnętrza jest drewniana posadzka w formie czarno-białej szachownicy. Wzór w części tarasu przechodzi w motyw klawiszy fortepianu. To właśnie ten instrument - czarny fortepian - jest głównym punktem w nowoczesnym wnętrzu gabinetu.

Stół nietypowa ozdoba wnętrza mieszkania

Innym ciekawym elementem nowoczesnego wnętrza jest stół, który w razie potrzeby zamienia się w biurko do pracy. Mebel ten to w rzeczywistości opuszczany ze ściany blat, za którym kryje się lustro. Po złożeniu na ścianie powstaje nietypowa ozdoba, której głównym elementem jest noga podtrzymująca blat. Całość nowoczesnego wnętrza dopełnia forma kominka, eleganckie meble, obrazy oraz klimatyczne oświetlenie.

Zdjęcia: Toya Design
Data publikacji: 15.04.2013 16:51

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.