archirama.pl

Nowoczesne wnętrze w wersji loft. Tutaj powstają projekty kuchni marki Zajc Kuchnie.

Nowoczesne wnętrze salonu i hali produkcyjnej firmy Zajc Kuchnie z złożenia miały być wizytówką marki. Betonowa architektura wnętrza w stylistyce loft stanowi tło dla eksponowanych projektów kuchni.

Nowoczesne wnętrze w wersji loft. Tutaj powstają projekty kuchni marki Zajc Kuchnie.
Fot: Norbert Banaszyk

Nowoczesne wnętrze w stylistyce loft to projekt poznańskiej pracowni Ipnotic Architecture - autora zarówno wnętrza, jak i bryły budynku. Główną funkcja architektury wnętrza ma być odpowiednia ekspozycja projektów kuchni marki Zajc Kuchnie, właściciela budynku.  Ten zamysł realizują przeszklenia na obydwu kondygnacjach w części, która pełni funkcje wystawy. Kolejnym elementem eksponującym meble są obniżenia sufitu i przepierzenia.

Nowoczesne wnętrze: projekt

Nowoczesne wnętrze salonu to otwarta przestrzeń o powierzchni około 600 mkw. Bryłę budynku dopełnia zamknięty kubik mieszczący salkę konferencyjną i oddzieloną od części wystawowej wąskim tarasem. Stylistyka wnętrza utrzymana jest w industrialnym, loftowym klimacie. Charakterystycznym elementem w aranżacji jest centralnie położona otwarta klatka schodowa, ze ściany wyłożonymi wylewanymi na miejscu betonowymi slabami. Nowoczesne wnętrze wyposażono z produkty takich matek jak Vasco (grzejniki), Targetti, Moooi oraz Flos (lampy), a także meble Vitra.

Autor: Filip Pabjas
Zdjęcia: Norbert Banaszyk, Fotoarchitektura
Data publikacji: 4.01.2013 18:07

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.