archirama.pl

#projektbiokominek. Konkurs dla studentów architektury

Firma Kratki.pl ogłosiła konkurs dla studentów architektury. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie obudowy biokominka wolnostojącego, wiszącego lub do zabudowy. Termin składania prac mija 8 czerwca 2015 roku

biokominek kratki.pl

Biokominek PapaMorpho firmy Kratki.pl

Konkurs skierowany jest do studentów Wydziałów Architektury pięciu renomowanych Politechnik w Polsce.

Konkurs nosi nazwę #projektbiokominek, a zadaniem jest zaprojektowanie obudowy nowego modelu biokominka: wolnostojącego, wiszącego lub do zabudowy. Projekty mogą być wykonane w dowolnej formie: szkicu, projektu w programie graficznym bądź modelu 3D.

Nagrodami głównymi w konkursie są trzy iPady Air 2 128GB WiFi + 4G. Ponadto autorzy pięciu wyróżnionych prac otrzymają dowolny, wybrany przez nich biokominek z oferty Kratki.pl.

Termin składania prac: 8 czerwca 2015 roku. Szczegóły dostępne na stronie konkursowej www.architekci.kratki.pl.

Organizatorem konkursu jest największy polski producent kominków - firma Kratki.pl.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Data publikacji: 6.05.2015 15:17

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.