archirama.pl

PROJEKTY KUCHNI. KUCHNIA W STYLU KLASYCZNYM

Szukasz projektu kuchni? Zobacz kuchnię zaprojektowaną w klasycznym stylu. Kuchnia w stylu klasycznym to fronty z litego drewna i tradycyjne wzornictwo. Projekt kuchni ZAJC. Aranżacje kuchni w stylu klasycznym

Kuchnia klasyczna 1

Projekt kuchni w stylu klasycznym

Fot: Rafał Lipski

Kuchnia o klasycznym wzornictwie. Fronty szafek z zastosowanym zamiast uchwytów frezem, wykonane są z litego drewna dębowego, które połączone jest z elementami fornirowanymi delikatnie bielonym dębem. Stół projektu Macieja Bidermanna posiada blat z naturalnego dębu. Wmontowana w ścianę witryna doskonale sprawdza się do prezentacji szkła i porcelany. Może służyć jako kredens, który można ustawić w kuchni lub jadalni. Blat i panele ścienne zostały wykończone konglomeratem kwarcowym firmy Silestone.

PROJEKT KUCHNI W STYLU KLASYCZNYM

Ten bardzo funkcjonalny materiał w użytkowaniu bardzo zbliżony do granitu, umożliwia zamontowanie sprzętów na równo z blatem, jest też odporny na działanie wody i zarysowania. W szafce narożnej zastosowano system koszy la mance firmy PEKA, doskonały do przechowywania naczyń kuchennych. Okap firmy Falmec z najnowszym systemem wyciszenia NRS wmontowany został w dno szafki przez co jest niewidoczny.Wpisuje się w projekt kuchni.

>>Projekty kuchni w skandynawskim stylu. Znasz?

Kuchnia w stylu klasycznym wyposażona została w wlewozmywak firmy Blanco model AXIA 6S montowany na równi z blatem, posiada funkcjonalne akcesoria: deska i koszyczek - odsączarka, Bateria Blanco Zenos-Sz funkcjonalną wyciąganą wylewką. W kuchni zamontowano sprzęt do zabudowy formy Miele. Piekarnik i piekarnik parowy z serii ICE dobrano tak, aby idealnie komponowały się z dębem bielonym. Płyta grzewcza indukcyjna zamontowana jest na równo z blatem jest bardzo funkcjonalna - narożniki nie są narażone na uszkodzenia i daje łatwość utrzymania czystości.

Więcej informacji na www.meble-zajc.pl

Autor: materiały prasowe, Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Rafał Lipski
Data publikacji: 12.09.2012 13:18

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.