archirama.pl

PROJEKTY KUCHNI. NOWOCZESNA, BIAŁA KUCHNIA Z KOLEKCJI ZAJC KUCHNIE

Projekt kuchni, która zarazem jest duża, funkcjonalna u jednocześnie minimalistyczna. Zajc kuchnie prezentuje projekt białej kuchni w nowoczesnym stylu. Zobacz i oceń projekt kuchni model 019.

Projekt kuchni model 019

Projekt kuchni model 019. Biała kuchnia z kolekcji ZAJC kuchnie

Fot: Rafał Lipski

Duża, funkcjonalna a zarazem bardzo minimalistyczna w formie kuchnia bezuchwytowa. Jako sposób otwierania zastosowano wygodny system listwowy. Sprzęt AGD: kawiarka, piekarnik parowy, piekarnik z mikrofalą zostały zamontowane na bardzo ergonomicznej wysokości. Zestaw wąskich płyt grzewczych wmontowany w blat daje nieograniczone możliwości kulinarne. Szeroka wyspa z dostępem z obu stron zaprojektowana głównie na bazie szuflad pozwala na utrzymanie porządku. Projekt kuchni łaczy funkcjonalność i styl.

PROJEKT BIALEJ MINIMALISTYCZNEJ KUCHNI

Podziały w szerokich szufladach tworzą odpowiednią przestrzeń do przechowywania talerzy, garnków, produktów i innych akcesoriów kuchennych. Fronty kuchni zostały wykończone w białym połysku. Blaty zostały wykonane z konglomeratu kwarcowego Silestone, bardzo wytrzymałego materiału, a ich minimalna 2 cm grubość dodaje wyspie nowoczesnego charakteru.

W kuchni zamontowano 2 ceramiczne zlewozmywaki pod jednym z nich znajduje się szafka do segregacji odpadów, pod drugim zaś znajduje się filtr - uzdatniacz do wody, który daje nam możliwość picia wody prosto z kranu. Okap zamontowany został w suficie, a silniki do okapu zostały przeniesione na elewację budynku, co spowodowało znaczne obniżenie poziomu hałasu. Kuchnia model 019 pochodzi z kolekcji marki ZAJC kuchnie.

>>Inspirujuący projekt kuchni w skandynawskim stylu

Projekt kuchni: ZAJC KUCHNIE we współpracy z Ipnotic. Fotograf: Rafał Lipski
Więcej informacji na www.meble-zajc.pl

Autor: materiały prasowe, Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Rafał Lipski
Data publikacji: 5.09.2012 12:22

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.