archirama.pl

Ranking 10 najlepszych małych wnętrz Archiramy

Małe wnętrza to kwintesencja architektury wnętrz. Aranżacja, funkcjonalność i ciekawy pomysł, to wszystko musi łączyć architekt wnętrz tworząc projekt wnętrza małego mieszkania. Archirama przedstawia subiektywny ranking Top 10 małych wnętrz.

Nowoczesna kawalerka w Krakowie

Nowoczesna kawalerka w Krakowie

Fot: n-design.pl

Ranking Top 10 małych wnętrz Archiramy to subiektywny przegląd i wybór ciekawych i wyróżniających się naszym zdaniem projektów aranżacji małych wnętrz, które publikowaliśmy na naszych stronach w ostatnim czasie. Ranking nie ma miejsca pierwszego ani ostatniego. Wybierając wnętrza i zdjęcia do naszego rankingu kierowaliśmy się pomysłowością, smakiem i funkcjonalnością projektantów. Do 10 trafiły naszym zdaniem najciekawsze projekty. Ocenę rankingu zostawiamy już wam.

>>Zobacz pełny ranking 10 najlepszych domów Archiramy

Autor: Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Marcin Czechowicz, Maciej Frydrysiak, hanczar.com, n-design.pl
Data publikacji: 22.05.2012 12:10

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.