archirama.pl

Wnętrza nowoczesnych biur. Aranżacja salonu sprzedaży na plus

Stylowe, designerskie takie może być wnętrze salonu sprzedaży. Zobacz jak można zaaranżować wnętrze w nowoczesnym stylu dbając o marketing marki. Obejrzyj projekt wnętrza salonu sprzedaży jednej z sieci komórkowych autorstwa pracowni wierszyłłowski i projektanci.

Wnętrze salonu sprzedaży na plus 2

Stylowe, designerskie takie może być wnętrze salonu sprzedaży 

Fot: Maciej Frydrysiak

Tak Mikołaj Wierszyłłowski z biura wierszyłłowski i projektanci mówi o szczegółach swojego projektu: To skomplikowane zadanie projektowe z pogranicza projektowania wnętrz i designu produktu. Celem projektu było zbudowanie zupełnie nowej atmosfery wnętrz salonów sprzedaży dla sieci PLUS zgodnej z nowymi założeniami strategii marketingowej "daj o siebie zadbać ".

Inwestor bardzo precyzyjnie określił swoje oczekiwania a zespół powołany do koordynacji projektu szczegółowo nadzorował prace nad projektem dbając o funkcjonalność, trwałość rozwiązań a także nad tym by projekt spełniał założenia wdrożenia w wielkiej sieci sprzedaży a także późniejsze " życie projektu " w sieci. Tak więc było to świetne doświadczenie pracy w wielobranżowym zespole specjalistów zajmujących się technikami sprzedaży / merchandisingu / marketingu / logistyki / technologami itd.

Design wnętrza kojarzący się z domem

Tak jak napisałem wcześniej projekt podzielić można na dwa zadania - wizerunek wnętrza punktu sprzedaży oraz projekt systemu wyposażenia które produkowane jest w dużej serii tylko dla PLUS. W skład systemu wchodzą meble ekspozycyjne telefonów i usług , meble miejsc obsługi klienta, niektóre i lampy elementy dekoracyjne. System mebli ekspozycyjnych uwzględniać musiał zaawansowane technologie prezentacji usług oraz zabezpieczeń ekspozycji.

Wszystkie elementy musiały spełniać warunek szybkiego montażu i logistyki by sprawnie realizować zmianę wizerunku sieci, tak jak pisałem wcześniej zaprojektowane przez nas elementy musiały spełniać wymagania wielkoseryjnej masowej produkcji. Na początku pracy bardzo trudno było nam znaleźć wspólny mianownik dla klientów jednej z największych sieci komórkowej w Polsce. Postawiliśmy na przyciągające się przeciwieństwa.

>>Biuro inspiruje! Dizajn w polskich biurach

Z jednej strony biały, sterylny, prawie niewidoczny system ekspozycji na którym produkt, technologia są najważniejsze i wyspy nowości o prostych, opływowych, nowoczesnych formach stojące na środku punktów sprzedaży skontrastowane z miejscami obsługi klienta, których atmosfera "nie nadąża" za zaawansowaną technologią jednak pozwala nam poczuć się bezpiecznie. Miejsca te o swobodnej "casualowej" atmosferze przypominają ulubioną restaurację / dom babci / spotkania z przyjaciółmi.

>>Loftowy klimat na poznańskim poddaszu

Krzesła z naturalnego drewna o formie będącej współczesną interpretacją wzorów z lat 50 są miłe w dotyku, w tle sprzedawcy nasza interpretacja "boazerii" znanej z wielu polskich domów, na której wiszą pamiątki, wspomnienia z dawnych i współczesnych telewizyjnych kampanii reklamowych z których PLUS jest tak znany. Zależało nam by dystans marki do samej siebie , dowcip za który lubią ją klienci i którym tak odróżnia się od konkurencji widoczny był też we wnętrzach salonów. Podkreślają to tworzywowe poroża i kąciki dla dzieci złożone z magnetycznych naklejek.

Autor: Mikołaj Wierszyłłowski, Tomasz Wojciechowski
Zdjęcia: Maciej Frydrysiak
Data publikacji: 31.05.2012 13:25

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.