archirama.pl

Zaprojektuj łazienkę i weź udział w konkursie

Już tylko do końca stycznia 2017 możesz zgłosić swój projekt aranżacji łazienki do konkursu. Najlepsze projekty i wizualizacje łazienek mają szansę na nagrody pieniężne. Sprawdź, jakie dokładnie są warunki udziału w konkursie.

Classic - aranżacja wnętrza łazienki w Park Avenue Apartments

Classic - jedna z propozycji Tamizo Architects, aranżacja wnętrza łazienki w Park Avenue Apartments

Fot: Tamizo Architects

Konkurs architektoniczny otwarty dla wszystkich

Organizatorzy konkursu postanowili dopuścić do udziału w konkursie każdą pełnoletnią osobę. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu oraz wizualizacji łazienki z wykorzystaniem produktów marki Radaway: kabin, drzwi prysznicowych, parawanów nawannowych, brodzików. Pozostałe wyposażenie pomieszczenia, czyli meble, podłogi, lustra, armaturę, akcesoria itp. wybiera samodzielnie uczestnik konkursu.

Terminy konkursowe

Prace można zgłaszać do końca stycznia 2017. Wraz z projektem należy wypełnić formularz konkursowy i całość przesłać do firmy Radaway. Projekt ma składać się z rysunków oraz wizualizacji w 3 ujęciach. Projekty można przesyłać pocztą tradycyjną lub drogą elektroniczną. Każdy uczestnik może zgłosić więcej, niż jedną pracę. Więcej szczegółów znajduje się na stronie organizatora.

Nagrody za zwycięskie projekty łazienek

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 28 lutego. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 3 000 zł (I miejsce), 2 000 zł (II miejsce), 1 000 zł (III miejsce). Prace będą oceniać również internauci. Zwycięzca plebiscytu internetowego otrzyma 1500 zł.

Autor: Sfera Group - materiały prasowe
Zdjęcia: Tamizo Architects
Data publikacji: 28.12.2016 11:29

Dział Wnętrza spodoba się wszystkim, którzy jawią się jako esteci, przykładający uwagę do najdrobniejszych szczegółów aranżacji. Architektura wnętrz: prezentujemy projekty wnętrz, wyszukane pomysły na wnętrza. Wnętrza mieszkań i biur, które prezentują się dizajnersko i oryginalnie. W dziale Wnętrza każdy znajdzie propozycje dla siebie, prezentowane są różne style oraz nietuzinkowe dodatki do wnętrz, które pomogą odmienić zarówno mieszkanie, jak i biuro. Zaglądając do działu, możesz obejrzeć także filmowe wnętrza, jakie do tej pory dostępne były tylko z perspektywy kamery. Z działem Wnętrza poznasz nowoczesne wnętrza, a także projekty ogrodów, które będą idealne do małych mieszkań. Jeśli poszukujesz stylowych dodatków, nie mogłeś lepiej trafić, gdyż w dziale Wnętrza odnajdziesz mnóstwo dekoracji, które staną się dla Ciebie świetną inspiracją. Odwiedź nasz dział i uczyń swoje cztery ściany oryginalnymi.